• Стан та просування рівних можливостей для жінок та чоловіків у культурних та креативних індустріях (2019)

  Цей звіт – перша спроба застосувати ґендерну оптику для культурних і креативних індустрій у країнах Східного партнерства. Беручи до уваги, що у цьому регіоні креативний сектор досі знаходиться у процесі самовизначення, комплексний аналіз ґендерних питань у даній сфері виявився досить амбітною метою.

 • Дорожня карта проведення фестивалів та інших масових заходів на природоохоронних та історико-культурних територіях за Орхуською моделлю сталості (2019)

  Дорожня карта буде корисною для управлінців територіями природно-заповідного фонду та об’єктами історико-культурної спадщини, місцевих органів влади, операторів, організаторів заходів, для усіх зацікавлених в активному відпочинку, локальному туризмі та тих, хто переймається питаннями природної та історико-культурної спадщини.

 • Дослідження ринку дизайну Львова (2019)

  Дослідження проводилося для виявлення тенденцій розвитку ринку дизайну Львова, мапування його учасників та їхніх компетенцій, ідентифікації найбільш оптимальних форматів і напрямів співпраці між освітою та бізнесом відповідно до потреб дизайнерів, ВНЗ та студентів.

 • Досвід перетворення шахтарських регіонів: рекомендації для Донбасу (2019)

  На замовлення громадської організації "Центр екологічних ініціатив "Екодія" експерти PPV Knowledge Networks провели аналіз основних проблем у вугільній галузі, проаналізували державні та міжнародні програми із реструктуризації галузі, а також підготували практичні поради для органів влади національного та місцевого рівня, які мають допомогти проводити ліквідацію шахт із меншими негативними соціальними та економічними наслідками. Результати дослідження PPV Knowledge Networks було інтегровано у зведений звіт експертами “Екодії”.

 • Механізм проведення пре-кваліфікації (2019)

  У цьому документі проаналізовано кращі практики проведення пре-кваліфікації та розроблено рекомендації до процесу здійснення пре-кваліфікації – попереднього відбору фінансово-кредитних установ і компаній для участі у реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області у частині відшкодування відсоткової ставки за кредитами та надання ваучерної підтримки для МСП.

 • Механізм підтримки Фондів мікрокредитування бізнесу (2019)

  У цьому документі проаналізовано роботу Фондів мікрокредитування бізнесу, описано українські кейси їх функціонування, а також розроблено рекомендації до механізму підтримки Фондів мікрокредитування бізнесу (типи підтримки, процедури, процес оцінювання, звітування, тощо).

 • Механізм надання ваучерної підтримки для МСП (2019)

  У цьому документі проаналізовано досвід надання ваучерів в Україні і країнах ЄС, а також розроблено рекомендації до механізму надання інноваційних, маркетингових ваучерів та ваучерів на консалтингові послуги для МСП.

 • Механізм відшкодування відсоткової ставки за кредитами (2019)

  У цьому документі описано умови Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області в частині відшкодування відсотків за кредитами, проведено оцінку її ефективності та впливу. За результатами аналізу розроблено рекомендації із вдосконалення механізму відшкодування відсоткової ставки за кредитами для МСП, які структуровані за ключовими напрямками вдосконалення: істотні умови, дизайн програми, механізм, банки, комунікація та оцінка.

 • Використання лісової біомаси в північних областях України (2018)

  Агенція PPV Knowledge Networks підготувала серію аналітичних матеріалів використання ліcової біомаси та біомаси енергетичних культур у Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській та Чернігівській областях

 • Компетенції графічного дизайнера (2019)

  Агенція PPV опрацювала британський досвід визначення компетенцій графічного дизайнера. Мета аналітичного матеріалу — систематизувати та окреслити компетенції, які необхідні для п'яти рівнів посад графічних дизайнерів.

 • Вплив програми Creative Enterprise на креативний бізнес учасників (2018)

  У рамках співпраці із Британською Радою в Україні, наша агенція провела дослідження впливу програми Creative Enterprise Ukraine серед її випускників 2015-2017 рр. Ціль дослідження - оцінити вплив програми на бізнес учасників.

 • Сталість святкових міських ярмарків (2018)

  На замовлення громадської організації “ВЕЖА” (Маріуполь) PPV Knowledge Networks провели дослідження організаційних та фінансових моделей сталості міських святкових ярмарків. Публічна версія звіту містить розроблені під час проекту моделі та приклади моделей організації ярмарків у Львові та Чернівцях.

 • Пропозиції щодо Українського культурного фонду (2018)

  Пропозиції до організації діяльності Українського культурного фонду: роль, програмних напрямків, критеріїв відбору проектів, квот тощо.

 • Дослідження ринку предметного дизайну України (2017)

  Зважаючи на значний потеціал предметного дизайну в Україні для малого бізнесу, Центр підтримки бізнесу у м. Львові, створений на базі PPV Knowledge Networks, провів у жовтні – листопаді 2017р. дослідження ринку предметного дизайну. Мета проекту – на прикладі профільних гравців ринку предметного дизайну визначити долю даного сегменту ринку, розмір та кількість компаній, їх запит на дизайн. Дослідження здійснено на основі опитування представників малого та середнього бізнесу - дизайн-агенцій, незалежних дизайнерів та виробничих компаніій. Дослідження було представлено на Днях креативної економіки 2017.

 • Стан біоенергетичного ринку (2017)

  Зважаючи на потенціал біоенергетичного ринку для розвитку МСП, Центр підтримки бізнесу у м. Львові, створений на базі агенції економічного розвиткуPPV Knowledge Networks, провів у жовтні – листопаді 2017р. дослідження стану біоенергетичного ринку. Мета аналітичного дослідження – систематизувати та представити наявні об’єми виробництва та споживання твердого біопалива і наявний потенціал деревної біомаси в 9-ти областях Західної України для сприяння залученню інвестицій в біоенергетичні проекти та розвитку біоенергетичного ринку України загалом. Дослідження було представлено на Днях зеленої економіки 2017.

 • Потреби підприємців креативної економіки у фінансуванні (2017)

  Дослідження потреб у фінансуванні малих креативних бізнесів, проведене у 2017р. серед аплікантів та учасників програми Creative Enterprise Ukraine (когорти 2016 та 2017). Аналіз висвітлює рівень фінансової грамотності, фінансової сталості бізнес-моделей та дає оцінку доступу до різних фінансових інструментів підприємцями та бізнесами креативної економіки.

 • Інвестиційний паспорт та бізнес-кейси м. Миколаїв (2017)

  Документи, що містять інформацію про основні об'єкти та напрямки для інвестування, інвестиційні можливості та бізнес-кейси (розвиток інфраструктури набережних, агро та харчової промисловості, виробництво морського обладнання) у Миколаєві станом на початок 2017 року. Розроблений на замовлення Агенції розвитку Миколаєва.

 • Інструменти економічного розвитку територій (2016)

  Публікація присвячена стратегії економічного розвитку територій та містить 30 типових інструментів, кожен з яких проілюстровано кращими іноземними практиками та кейсами із українського контексту. Посібник має прикладний характер і розрахований на фахівців у сфері регіонального та місцевого економічного розвитку, представників місцевого самоврядування, організацій підтримки бізнесу та інших зацікавлених темою осіб. Розроблено у 2016 році агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки програми консультацій Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

 • Зауваження та пропозиції щодо стратегічних підходів до розвитку МСП в Україні (2016)

  Зауваження та пропозиції PPV Knowledge Networks щодо стратегічних підходів до розвитку МСП в Україні, що передбачені проектом Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва на період до 2020 року. Стратегію розроблено спільно Міністерством економічного розвитку і торгівлі України разом з проектом ЄС FORBIZ. Проект Стратегії проходить громадське обговорення.

 • Дорожня карта розвитку малого і середнього підприємництва Тростянецької ОТГ (2016)

  Програмний документ, затверджений сесією Тростянецької ОТГ, який містить набір заходів, реалізація яких дозволить покращити бізнес-середовище для малого і середнього підприємництва на території громади. Підготовлена експертами Центру "Регіональний Розвиток" в рамках Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні".

 • Методологія та інструкція з підготовки стратегічного плану розвитку міста (2016)

  Методологія та інструкція з підготовки стратегічного плану розвитку міста, як початкової стадії розробки довгострокової стратегії. Підготовлено в рамках проекту “Школа мерів 2016”.

 • Використання золошлакових матеріалів у дорожньому будівництві (2016)

  Аналіз доцільності використання золошлакових матеріалів у будівництві ділянки дороги у Новороздільському індустріальному парку. Підготовлений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

 • Практичний посібник для підприємців з лісового сектору та деревообробної галузі (2016)

  Практичний посібник для підприємців з лісового сектору та деревообробної галузі, що містить рекомендації щодо оптимізації використання ресурсів на виробництві. Посібник підготовано в рамках проекту RERAM.

 • Соціологічне дослідження аналізу сприйняття міст своїми мешканцями (2016)

  Матеріали соціологічного дослідження, що проводилися у трьох невеликих моноіндустріальних містах України, містить аналіз сприйняття цих міст своїми мешканцями. Підготовлено в рамках проекту “Залучення громади до планування міського простору”.

 • Інвестиційний буклет Львова (2016)

  Інформаційний буклет, що містить інформацію про основні обєкти та напрямки для інвестування у Львові станом на 2016 р. Розроблений у співпраці із управлінням інвестицій Львівської міської ради.

 • Інвестиційна брошура Нового Роздолу (2015)

  Інформаційний матеріал, що містить дані про економічний потенціал регіону Розділля Львівської області та представляє інвестиційні можливості Новороздільського індустріального парку. Підготовлена в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

 • Політика розвитку малого та середнього бізнесу у Львівській області (2015)

  Програмний документ, підготовлений нами для обговорення у експертному середовищі у 2015 р. та містить пропозиції щодо інструментів підтримки малого та середнього бізнесу на Львівщині.

 • Стратегічний аналіз подальшого розвитку рекультивованих територій (2015)

  Аналіз ключових гравців та ринків, підготовлений для вивчення передумов створення Новороздільського індустріального парку. Підготовлений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

 • Аналіз потенційного впливу реалізації проекту Новороздільського індустріального парку на навколишні території (2015)

  Аналіз потенційного впливу реалізації проекту Новороздільського індустріального парку на навколишні території та його звязку з економікою регіону. Підготовлений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

 • Карта людського капіталу регіону та аналіз потреб у навчанні (2015)

  Аналіз робочої сили регіону Розділля та компетенцій, потрібних для розвитку підприємництва з висновками щодо необхідних навчань органів місцевого самоврядування, бізнесу та активних представників громади. Підготовлений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

 • Аналіз механізмів та прикладів державно-приватного партнерства (2015)

  Аналіз механізмів та прикладів державно-приватного партнерств, з висновками для проекту Новроздільського індустріального парку.Підготовлений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

 • Ідеї для мікробізнесу: практичні поради (2015)

  Дослідження проводилося на замовлення Програми Розвитку ООН в Україні. Звіт за результатами дослідження містить інформацію про 10 ринкових ніш, перспективних для України, та 30 ідей для бізнесу, розроблених у форматі канви-бізнес-моделювання. Документ також містить практичні поради від діючих підприємців щодо організації власної справи. Звіт розрахований на підприємців, організації підтримки бізнесу та осіб, що бажають розпочати власну справу.

 • Економіка креативних просторів (2015)

  Аналітична довідка про бізнес-моделі креативних просторів та цей ринок в Україні, підготовлена для зустрічі власників коворкінгів України у 2015 р.

 • Національна кластерна політика (2014)

  Програмний документ підготовлений для міністерства економічного розвитку та торгівлі в рамках проекту Clustrat, що містить пропозиції щодо ключових механізмів розвитку кластерів в Україні.

 • Оцінка нефінансового впливу: матриця істотності (2014)

  Спільний проект Ekonomika Communication Hub та Спільноти СВБ, що мав на меті оцінити розриви в очікуваннях від великого бізнесу з боку заінтересованих сторін (ЗС) та розуміння своєї ролі самим бізнесом. Аналітичний огляд має на меті ознайомити компанії із методологією оцінки свого нефінансового впливу через використання поняття істотності.

 • Енергоефективність: міжсекторна співпраця та фінансові моделі (2013)

  Аналітична довідка про бізнес-моделі, що спроможні розблокувати “вузькі місця” на ринку енергоефективності України станом. Документ готувався для спеціалізованого заходу, що проводився Державним комітетом з енергоефективності у 2013 р.

 • Аналіз доцільності створення ІТ кластеру у м. Чернівці (2013)

  Виконано на замовлення Чернівецького прес-центру в рамках проекту GIZ. В рамках проекту було проведене дослідження потенціалу індустрії інформаційних технологій в місті. Дослідження включало аналіз даних про наявний людський капітал для галузі в освітніх закладах міста, інтерв’ю з ключовими заінтересованими сторонами, опитування студентів ІТ спеціальностей та проведення круглого столу.

 • Інтегрована звітність (2013)

  Аналітичний огляд Спільноти СВБ висвітлює поняття інтегрованої звітності (<IR>), представляє фундаментальні концепції та засадничі принципи <IR>, а також дає відповіді, чому поняття інтегрованої звітності буде цікавим для українських компаній та корисним для розвитку соціальної відповідальності бізнесу в країні загалом.

 • Економічний розвиток територій: Агенції місцевого економічного розвитку (2013)

  Публікація роз'яснює поняття агенції місцевого економічного розвитку (АМЕР). В матеріалі можна знайти інформацію про моделі фукнціонування таких агенцій в Україні, перелік можливих проектів та видів діяльності агенцій, порядок створення АМЕР, методику оцінки впливу АМЕР. Публікація також містить рекомендації щодо роботи органів місцевого самоврядування та великих компаній з АМЕР для розвитку територій присутності.

 • Регіональна програма інноваційного розвитку Львівської області (2012)

  Програмний документ, що містить ключові пропозиції щодо підтримки та розвитку інновацій на Львівщині, що був поданий на розгляд Львівській обласній адміністрації у 2012 р.

 • Інвестиційний паспорт смт Добротвір Львівської області (2012)

  Перелік інвестиційних об’єктів та опис бізнес-кейсів для інвестування станом на 2012 рік. Виконано на замовлення компанії ДТЕК та селищної ради смт. Добротвір, Кам’янко-Бузького району львівської області.

 • Інвестиційний паспорт м. Бурштин Івано-Франківської області (2012)

  Опис економічного потенціалу та інвестиційних обєктів міста Бурштина у 2012 р. Виконано на замовлення компанії ДТЕК та міської ради м. Бурштина Івано-Франківської області.

 • Відповідальне управління ланцюгами постачань (2011)

  На замовлення Глобального Договору ООН підготовлено публікацію, яка має на меті познайомити українські ділові кола, академічну спільноту та інших читачів з концепцією відповідального управління ланцюгами постачання (ВУЛП, responsible supply chain management). Брошура містить дві частини: в першій з них розповідається про історію походження питання та понятійний апарат; друга частина зосереджує увагу читача на основних етапах впровадження практики ВУЛП.

 • Нефінансова звітність: інструмент соціально відповідального бізнесу (2010)

  Публікація, підготовлена для Глобального Договору ООН в Україні, має на меті ознайомити українські ділові кола з інструментарієм розробки нефінансових звітів та стимулювати подальшу професіоналізацію нефінансової звітності в Україні. Брошура складається з двох частин: перша містить практичні рекомендації з підготовки нефінансового звіту та розбудови внутрішніх процесів нефінансового звітування; друга ж представляє аналітичний огляд стану нефінансового звітування та аналізує актуальні питання його розвитку в Україні.

 • Аналіз національних стратегій СВБ: пропозиції для Національної стратегії розвитку СВБ (2010)

  Документ, підготовлений для розробки Національної стратегії СВБ, подає аналіз національних СВБ стратегій таких країн, як Данія, Німеччина та Нідерланди, а також містить пропозиції до створення Національної стратегії впровадження СВБ в Україні на 2011-2016 рр. із детальним розписом плану дій 5 аспектів Концепції: Інформування про СВБ та промоція СВБ, Підвищення спроможності у сфері СВБ, Стимулювання попиту на СВБ, Врахування СВБ у регіональному розвитку і СВБ та міжнародна технічна допомога.

 • Характеристика керівника кластера (2009)

  Аналітична довідка, що містить короткий опис компетенцій управлінського персоналу для кластерів та кластерних ініціатив. Підготовлено в рамках проекту Clustrat.

 • Компетенції керівника індустріального парку (2009)

  Аналітична довідка, що містить короткий опис компетенцій управлінців для індустріальних парків. Підготовлено в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

 • Категорії соціально відповідального бізнесу в Україні (2008)

  Аналітична довідка про основні можливі напрямки діяльності компаній у сфері соціальної відповідальності бізнесу в Україні.