• Центри торгівлі біомасою

  PPV Knowledge Networks провела дослідження бізнес-кейсу для центрів торгівлі біомасою, - облаштованих торгівельних майданчиків для зберігання та постачання біомаси необхідного типу та якості. Компанія зацікавлена у спільній комерційній діяльності щодо проектування та запуску центру торгівлі біомасою у Львівській області.

 • Дорожнє будівництво з використанням золошлакових матеріалів

  PPV Knowledge Networks провела дослідження бізнес-кейсу використання золошлакових матеріалів (ЗШМ) у дорожньому будівництві в Західній Україні. Компанія заінтересована у спільній комерційній діяльності щодо проектування та будівництва доріг з використанням золошлакових матеріалів у відповідальній науково-обґрунтований спосіб.

 • Переробка відходів електричного та електронного обладнання

  В Україні створюється законодавча база для запуску галузі первинної та вторинної обробки та переробки відходів електричного та електронного обладнання та батарейок. Компанія PPV Knowledge Networks зацікавлена у спільній комерційній діяльності щодо проектування та запуску відповідних потужностей, зокрема у Львівській області на території Новороздільського індустріального парку.

 • Реконструкція будинку під простір взаємодії Pawillion

  З 2013р. PPV Knowledge Networks працює над проектом створення центру взаємодії Pawillion, який має розміститись у будинку в Стрийському парку, найбільшому парку центральної частини Львова. Проект відкритий для інвесторів, які мають досвід інвестицій у проекти комерційної нерухомості для креативної економіки та створення або інвестування в локальні бізнес-екосистеми.

 • Керуюча компанія для Новороздільского індустріального парку

  PPV Knowledge Networks співпрацює з Новороздільською міською радою над розвитком Новороздільського індустріального парку. PPV Knowledge Networks зацікавлена у створенні спільного підприємства з компанією, що має досвід управління промисловою нерухомістю та залучення промислових інвесторів, для участі у конкурсі на визначення керуючої компанії Новороздільського індустріального парку.