• Лабораторія Міського Простору

  Лабораторія міського простору займається проектами активації та залучення різних категорій населення до розвитку міських просторів, зокрема через налагодження взаємодії міє мешканцями, органами влади та експертами.

 • Центр Регіонального Розвитку

  Організація, діяльність якої спрямована на реалізацію стратегічних проектів розвитку Розділля (Львівська область). Завданням центру є консолідація зусиль влади, бізнесу та громади задля вирішення спільних проблем та створення нових можливостей для міста Новий Розділ та навколишніх територій. PPV Knowledge Networks є одним із засновників організації.

 • Pawillion

  Проект центру підтримки креативного підприємництва, що реалізовується PPV Knowledge Networks у співпраці з партнерами. Віртуальна спільнота Pawillion проводить щорічні навчальні події для підприємців, зокрема координує программу Creative Enterprise Ukraine.

 • Спільнота Соціально Відповідальний Бізнес

  Спільнота СВБ - це соціальне підприємство, засноване у 2011 році, метою якого є сприяти вирішенню екологічних, соціальних та економічних проблем в Україні шляхом підвищення рівня соціальної відповідальності бізнесу.

 • Кластер Деревообробки та Меблевого Виробництва

  Об’єднання підприємств, які працюють з деревиною у Західній Україні, – деревообробних, меблевих тощо. Компанія PPV Knowledge Networks здійснює адміністрування Кластера ДОМВ.

 • Центр Муніципального Розвитку Добропілля

  Ця агенція місцевого економічного розвитку заснована у 2013 р. командою міської ради м. Добропілля (Донецької області) у рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК з громадою міста. PPV Knowledge Networks управляли проектом створення агенції та працюють з ЦМР Добропілля у спільних проектах.

 • Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу

  У 2013 екперти PPV Knowledge Networks були залучені до створення агенції місцевого економічного розвитку у м.Ровеньки Луганської області в рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК. У 2015р.через окупацію м.Ровеньки агенція перереєструвалась у м.Сєвєродонецьк як агентство регіонального розвитку Східного Донбасу.

 • Агенція місцевого економічного розвитку міста Ладижин

  Агенція заснована Ладижинською міською радою в 2012 році у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та м. Ладижин. Проект створення агенції координувала команда PPV Knowledge Networks та Спільноти СВБ.

 • Агенція місцевого економічного розвитку (АМЕР) м. Бурштина

  Агенція заснована Бурштинською міською радою та місцевими підприємцями в 2012 році у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та м. Ладижин. Проект створення агенції координувала команда PPV Knowledge Networks та Спільноти СВБ.

 • Агенція Регіонального Розвитку Кам’янко-Бузького району

  Агенція регіонального розвитку Кам’янко-Бузького району створена командою PPV Knowledge Networks та Спільноти СВБ у 2012 році на замовлення програми соціального партнерства компанії ДТЕК у смт. Добротвір.

 • Львівський ІТ Кластер

  Cпільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT), які спільно із університетами та міською владою покращують та розвивають ІТ у місті. PPV Knowledge Networks управляли процесом створення Львівського ІТ Кластеру у 2010 та управляли його діяльності впродовж 2010 - 2012 рр.