Новороздільська міська рада

Проект створення Новороздільського індустріального парку

Тема: зелена економіка, розвиток промисловості, індустріальні парки, аналіз інвестиційних активів, розробка бізнес-кейсів, бізнес-планування, підготовка технічних завдань для проектної документації.

Тривалість: 2013-2015

Замовники: проект «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ» здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом

Партнер: Міська рада м. Новий Розділ

Роль PPV Knowledge Networks: підготовка концепції індустріального парку, проведення громадських слухань та обговорень, підготовка бізнес-плану індустріального парку, розробка технічного завдання для проектної документації, лобіювання проекту у процесі державної реєстрації.

Починаючи із 2011 р. PPV Knowledge Networks залучені у проект створення Новороздільського індустріального парку на території колишніх сірчаних виробництв у Львівській області. Для рекультивації ділянки площею у 46 га було залучено грант програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 на проект «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ». Тривалість проекту – 2 роки, загальний бюджет проекту – 4430017,57 євро.

У рамках проекту було розроблено концепцію та бізнес-план індустріального парку, проектно-кошторисну документацію інфраструктури та під’їздних доріг, детальний план території. Також проведено ряд тренінгів та навчальних візитів для місцевої влади та громади, створено місцевий Центр Регіонального Розвитку, що продовжує займатися розвитком проекту у співпраці з PPV Knowledge Networks.

Індустріальний парк у Новому Роздолі має стати центром виробництва енергоефективних технологій та екоощадних матеріалів. Після завершення проекту триває робота з залучення фінансування на підведення інженерних комунікацій та будівництво дороги до індустріального парку.

Детальніше про проект можна прочитати на сайті www.rozdil.com.ua