Делегація ЄС в Україні

Залучення громади до планування міських просторів

Тема: міжсекторна взаємодія у питаннях просторового розвитку, втілення новітніх просторових рішень у малих громадах, партиципація, урбаністика

Тривалість: 2013-2017

Замовники: Делегація ЄС в Україні

Партнери: Ладижинська міська рада, Міська рада м. Добропілля, Агенція місцевого розвитку м. Тернівка, Агенція місцевого розвитку м. Ладижин, компанія ДТЕК, Спільнота Соціально Відповідальний Бізнес

Роль PPV Knowledge Networks: ініціювання проекту, написання заявки на фінансування, управління проектом, залучення експертів, підготовка аналітичних матеріалів проекту.

Community Involvement In Urban Spatial Planning – проект, що розпочався 2014 р. за підтримки Європейської Комісії в рамках програми «Фонд розвитку громадянського суспільства у країнах - сусідах ЄС 2012. Розвиток недержавних організацій та місцевих органів самоврядування 2012 та 2013 - Україна». Проект розрахований на 2 роки, діє у трьох українських містах, -Ладижин (Вінницька обл.), Добропілля (Донецька обл.) та Тернівка (Дніпропетровська обл.). Основою проекту є методологія «Лабораторії Міського Простору», розроблена PPV Knowledge Networks і спрямована на залучення громад малих міст до процесу творення та переосмислення публічних міських просторів. Проект реалізовується у містах присутності компанії ДТЕК, що надає співфінансування для проекту.

Проект базується на підходах партисипації, що передбачають залучення громад до співпраці із професійними дизайнерами, архітекторами, урбаністами та соціологами.

www.prolab.in.ua