Пропозиція

Ми надаємо послуги для діючих на ринку компаній та команд з ідеями та прототипами продуктів. Наш фокус - підвищення доданої вартості через впровадження інновацій, зменшення впливу на довкілля та зростання частки інтелектуальної складової компаній.  

Послуги для діючих на ринку компаній:

 • Стратегії: розробка та перегляд стратегій розвитку компаній, стратегій виходу на нові ринки, аналіз можливих ринків та ринкових ніш, стратегій соціальної відповідальності бізнесу.
 • Бізнес-моделі: розробка та перегляд бізнес-моделей, фасилітація бізнес-моделювання, розробка бізнес-планів.
 • Бізнес-процеси: аудит бізнес-процесів та налагодження бізнес-процесів, виконання функцій проектного офісу для бізнес-проектів.
 • Взаємодія: налагодження взаємодії із заінтересованими сторонами, розробка партнерських програм та проектів, підготовка бізнес-кейсів та техніко-економічних обґрунтувань партнерств.
 • Заявки: підготовка заявок для зовнішнього фінансування, наприклад бізнес-планів, грантових заявок тощо.

Послуги для стартапів та розробників продукції:

 • Розробка бізнес-моделей, бізнес-планів та планів комерціалізації продукції.
 • Налагодження бізнес-процесів (виробництво, продаж тощо).
 • Супровід у захисті прав інтелектуальної власності.
 • Залучення фінансування, пряме інвестування в компанії.
 • Реєстрація та супровід юридичної особи. 

Також ми надаємо нашим партнерам фізичний простір для роботи та забезпечуємо адміністративний офіс. 

Основні теми нашого інтересу: зелена економіка та креативні індустрії.
Приклади проектів

Розробка бізнес-моделі соціальної відповідальності компанії Хлібпром

У рамках проекту, який тривав у 2015 році, було розроблено бізнес-модель соціального відповідального бізнесу для одного з найбільших підприємств на українському ринку хліба. Проведено близько 10 модерованих зустрічей із менеджментом компанії, підготовлено карту істотних питань, порівняльний аналіз подібних бізнес-моделей, дорожню карту із впровадження моделі соціальної відповідальності.

Дізнатися більше


Запуск бюро іграшок lislis

У 2015р. Компанія PPV Knowledge Networks інвестувала  у виведення на ринок дерев’яних іграшок дизайну бюро lis. PPV Knowledge Networks були відповідальні за розробку бізнес-моделі, налагодження бізнес-процесів, включаючи виробництво, маркетинг та виведення продукту на ринок. З вересня 2016р. іграшки бренду lislis доступні на українському ринку, триває розширення мережі продажу та розробка нових колекцій іграшок.  

Дізнатися більше


Проведення аудитів ресурсоефективності деревообробних підприємств

У 2014-2015рр. у рамках реалізації проекту RERAM проведені аудити ресурсоефективності на деревообробних підприємствах Меблі-Стиль та Клен. Перевірки включали аналіз використання електроенергії, освітлення, чистоти повітря тощо. За результатами перевірок підготовлені звіти з рекомендаціями щодо покращення бізнес-процесів, організації виробництва та практик персоналу.

Дізнатися більше

Умови співпраці

Діючі на ринку компанії можуть надіслати нам опис бізнес-проблеми. Ми проаналізуємо запит на відповідність нашим компетенціям та інтересам, запропонуємо підхід до вирішення проблеми, оцінимо можливий обсяг роботи, її вартість та запропонуємо технічне завдання. На підставі погодженого обсягу та умов роботи буде укладено договір.

Контактна особа: Володимир Воробей, vv@ppv.net.ua. 

Команди стартапів, яким потрібна допомога у бізнес-інкубації, та розробники продукції, яким потрібний супровід у виведенні продукції на ринок, можуть заповнити контактну форму з базовою інформацією про статус проекту. Ми оцінимо можливість співпраці.

Можливі моделі співпраці:

 • Інвестуємо у спільні проекти на умовах отримання частки проекту. Інвестиції покривають витрати на залучення додаткового персоналу, виробництво прототипів, тощо.
 • Платні послуги з налагодження та підтримки основних бізнес-процесів (адміністрування, бухгалтерський та управлінський облік, налагодження каналів продажу, тощо).
 • Змішана модель.