Пропозиція

Надаємо послуги із розробки, планування та управління інвестиційними проектами у Західній Україні:

  • Аналіз інвестиційних активів та визначення концепцій проектів;
  • Розробка бізнес-моделі та бізнес-плану проекту;
  • Координація підготовки проектної документації (технічні завдання, техніко-економічні обґрунтування, проектно-кошторисні документації);
  • Залучення та координація заінтересованих сторін;
  • Управління проектами на умовах проектного офісу або міноритарного партнера.

Ми працюємо з комерційними проектами з високою доданою вартістю. Зокрема, спеціалізуємося за галузях, пов’язаних із зеленою економікою та креативними індустріями.

Ми відкриті до запитів потенційних клієнтів. 

Контактна особа: Володимир Воробей (vv@ppv.net.ua).

Приклади проектів

Проект створення Новороздільського індустріального парку

Починаючи із 2011 р. PPV Knowledge Networks залучені у проект створення Новорозділького індустріального парку на території колишніх сірчаних виробництв у Львівській області. Для рекультивації ділянки площею у 46 га було залучено грант програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.  Тривалість проекту – 2 роки. Загальний бюджет проекту – 4.430.017,57 євро. У 2016р. відбулись перші переговори та виїзди компаній – потенційних інвесторів, на територію парку.

Дізнатися більше


Підготовка інвестиційних паспортів

PPV Knowledge Networks підготували інвестиційні паспорти для Львова (2016), Нового Роздолу (2015), Бурштина та Добротвора (2012). Компанія відповідала за збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів (земельні ділянки, нерухомість тощо), підготовку бізнес-кейсів для потенційних інвесторів, структурування інформації, підготовку друкованих інвестиційних паспортів українською та англійською мовами.

Дізнатися більше

Бізнес-кейси


Дорожнє будівництво з використанням золошлакових матеріалів 

PPV Knowledge Networks провела дослідження бізнес-кейсу використання золошлакових матеріалів (ЗШМ) у дорожньому будівництві в Західній Україні. Компанія заінтересована у спільній комерційній діяльності щодо проектування та будівництва доріг з використанням золошлакових матеріалів у відповідальній науково-обґрунтований спосіб.

Дізнатися більше


Центри торгівлі біомасою

PPV Knowledge Networks провела дослідження бізнес-кейсу для центрів торгівлі біомасою, - облаштованих торгівельних майданчиків для зберігання та постачання біомаси необхідного типу та якості. Компанія зацікавлена у спільній комерційній діяльності щодо проектування та запуску центру торгівлі біомасою у Львівській області.

Дізнатися більше


Переробка відходів електронного та електричного обладнання

В Україні створюється законодавча база для запуску галузі первинної та вторинної обробки та переробки відходів електричного та електронного обладнання та батарейок. Компанія PPV Knowledge Networks зацікавлена у спільній комерційній діяльності щодо проектування та запуску відповідних потужностей, зокрема у Львівській області на території Новороздільського індустріального парку.

Дізнатися більше


Керуюча компанія для Новороздільського індустріального парку

PPV Knowledge Networks співпрацює з Новороздільською міською радою над розвитком Новороздільського індустріального парку. PPV Knowledge Networks зацікавлена у створенні спільного підприємства з компанією, що має досвід управління промисловою нерухомістю та залучення промислових інвесторів, для участі у конкурсі на визначення керуючої компанії Новороздільського індустріального парку.

Дізнатися більше


Реконструкція будинку під простір взаємодії Pawillion

З 2013р. PPV Knowledge Networks працює над проектом створення центру взаємодії Pawillion, який має розміститись у будинку в Стрийському парку, найбільшому парку центральної частини Львова. Проект відкритий для інвесторів, які мають досвід інвестицій у проекти комерційної нерухомості для креативної економіки та створення або інвестування в локальні бізнес-екосистеми.

Дізнатися більше