Інструменти розвитку бізнесу Львівської області (2019)

Механізм проведення пре-кваліфікації

У цьому документі проаналізовано кращі практики проведення пре-кваліфікації та розроблено рекомендації до процесу здійснення пре-кваліфікації – попереднього відбору фінансово-кредитних установ і компаній для участі у реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області у частині відшкодування відсоткової ставки за кредитами та надання ваучерної підтримки для МСП.

Механізм підтримки Фондів мікрокредитування бізнесу

У цьому документі проаналізовано роботу Фондів мікрокредитування бізнесу, описано українські кейси їх функціонування, а також розроблено рекомендації до механізму підтримки Фондів мікрокредитування бізнесу (типи підтримки, процедури, процес оцінювання, звітування, тощо).

Механізм надання ваучерної підтримки для МСП

У цьому документі проаналізовано досвід надання ваучерів в Україні і країнах ЄС, а також розроблено рекомендації до механізму надання інноваційних, маркетингових ваучерів та ваучерів на консалтингові послуги для МСП.

Механізм відшкодування відсоткової ставки за кредитами

У документі описано умови Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області в частині відшкодування відсотків за кредитами, проведено оцінку її ефективності та впливу. За результатами аналізу розроблено рекомендації із вдосконалення механізму відшкодування відсоткової ставки за кредитами для МСП, які структуровані за ключовими напрямками вдосконалення: істотні умови, дизайн програми, механізм, банки, комунікація та оцінка.

 

Документи розроблені в рамках проекту «Інструменти розвитку бізнесу Львівської області», який реалізовується Департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації та агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks за
рахунок коштів Державного бюджету України, отриманих від Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики.