Про Центр інформаційної підтримки бізнесу

Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу – винятковий проект в рамках ініціативи EU4Business, покликаний допомогти українському малому та середньому бізнесу стати більш успішним та конкурентним.

Центри інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) засновані ЄБРР в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business на базі вже існуючих організацій з підтримки малого бізнесу та середнього бізнесу в Україні. Наразі таких Центрів 15, і вони працюють для підприємців всієї країни.

Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові допомагає малим та середнім підприємствам (зі Львова, Західної України та з інших регіонів України) отримати інформацію щодо:

  • Програм фінансування для бізнесу, зокрема гранти на консалтингові проекти та відкриті кредитні програми для малого бізнесу (вкл. програми з підтримкою ініціативи EU4Businesss);
  • Тренінгів для малого бізнесу, що проводяться в регіоні та Україні (ЄБРР, мережею Центрів підтримки бізнесу та іншими організаціями);
  • Інші можливості для малого та середнього бізнесу.

Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, заснований на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Зверніться до менеджера Центру, для отримання детальнішої інформації: тел. +38 067 67 47 012, пошта: lviv@bisc.org.ua