• Нова економіка Івано-Франківська (NEF)

  «Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр. Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники.

 • Політико-економічний аналіз лісового сектору

  Аналіз передбачає виявлення та оцінку потенційних підходів для проекту, в сприянні підвищення конкурентоспроможності, продажів та інвестицій у меблевий сектор.

 • Енергія біомаси

  Проект "Енергія біомаси" — перетворення природного потенціалу на регіональні партнерства

 • Супровід розробки інвестиційного паспорта та бізнес-кейсів для агенції економічного розвитку м. Миколаїв

  Метою проекту є розробка бізнес-кейсів та аналітики для інвестиційного паспорта міста Миколаїв. Компанія PPV Knowledge Networks відповідала за збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів, підготовку бізнес-кейсів для потенційних інвесторів.

 • Creative Enterprise Ukraine

  Школа для підприємців у сфері для креативних індустрій, що реалізовується у партнерстві з Британською Радою в Україні. Основні теми школи: бізнес-моделювання, позиціонування та маркетинг.

 • Проведення стратегічних сесій для агенції економічного розвитку м. Миколаїв

  Проект спрямований на підвищення інституційної спроможності агенції місцевого економічного розвитку Миколаєва. В рамках проекту реалізовувався супровід у впровадженні стратегічного плану міста, та підготовці інвестиційних матеріалів міста.

 • Залучення громади до планування міських просторів

  Проект «Залучення громад до планування міського простору» реалізовується у 2013-2017 рр. за фінансування делегації ЄС в Україні. Завданням проекту є залучення бізнесу, влади та громади до спільного планування просторового розвитку міст. Проект реалізовується у трьох містах території присутності компанії ДТЕК, що є партнером проекту.

 • Супровід розробки стратегічних планів командами міст проекту "Школа мерів"

  В рамках другої школи мерів, що проводилася у Києві у 2016 р., PPV Knowledge Networks супроводжували команди міст у якості менторів для написання стратегічного плану розвитку міст, та підготовки концепції проривних проектів розвитку.

 • Створення центру підтримки бізнесу у м. Добропіллі Донецької обл.

  У 2015 р. на замовлення Центру муніципального Розвитку у м. Добропілля, Донецької області PPV Knowledge Networks спільно з архітектурним бюро burø опрацювали ідею пристосування недобудованого гуртожитку, що розташований у центрі міста, до потреб підприємців та громади.

 • Розробка стратегій взаємодії компанії ДТЕК з територіями присутності

  Розробка стратегій соціального партнерства компанії ДТЕК із територіями присутності на 2013-2015 рр. з громадами Добротвір (Львівська обл.), Бурштин (Івано-Франківська обл.), Ладижин (Вінницька обл.). В рамках проекту розроблено близько 30 концепцій проектів розвитку для кожного міста, які потім було втілено.

 • Центр Муніципального Розвитку Добропілля

  Ця агенція місцевого економічного розвитку заснована у 2013 р. командою міської ради м. Добропілля (Донецької області) у рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК з громадою міста. PPV Knowledge Networks управляли проектом створення агенції та працюють з ЦМР Добропілля у спільних проектах.

 • Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу

  У 2013 екперти PPV Knowledge Networks були залучені до створення агенції місцевого економічного розвитку у м.Ровеньки Луганської області в рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК. У 2015р.через окупацію м.Ровеньки агенція перереєструвалась у м.Сєвєродонецьк як агентство регіонального розвитку Східного Донбасу.

 • Створення агенцій місцевого економічного розвитку на територіях присутності ДТЕК

  У 2012-2013 рр. в рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК було створено 11 агенцій місцевого економічного розвитку. Для команд агенцій було проведено комплексну навчальну програму із бізнес-планування та проектного менеджменту. Крім того, PPV Knowledge Networks реалізували операційний запуск 6 інституцій та координували їх діяльність впродовж року.

 • Агенція місцевого економічного розвитку міста Ладижин

  Агенція заснована Ладижинською міською радою в 2012 році у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та м. Ладижин. Проект створення агенції координувала команда PPV Knowledge Networks та Спільноти СВБ.

 • Агенція місцевого економічного розвитку (АМЕР) м. Бурштина

  Агенція заснована Бурштинською міською радою та місцевими підприємцями в 2012 році у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та м. Ладижин. Проект створення агенції координувала команда PPV Knowledge Networks та Спільноти СВБ.

 • Агенція Регіонального Розвитку Кам’янко-Бузького району

  Агенція регіонального розвитку Кам’янко-Бузького району створена командою PPV Knowledge Networks та Спільноти СВБ у 2012 році на замовлення програми соціального партнерства компанії ДТЕК у смт. Добротвір.

 • Розробка проектів розвитку територій присутності компанії HarvEast

  У 2012 році на замовлення компанії HarvEast (сільськогосподарський холдінг) було реалізовано ряд проектів із розвитку сільських територій, зокрема зареєстровано агенцію розвитку сільських територій у Донецькій області, розроблено концепцій фондів мікрокредитування бізнесу та розвитку громад.

 • Розвиток ІТ галузі в місті Чернівці

  В рамках проекту агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks в партнерстві з Чернівецьким прес-клубом реформ було проведене дослідження потенціалу індустрії інформаційних технологій в місті. Дослідження включало аналіз даних про наявний людський капітал для галузі в освітніх закладах міста, інтерв’ю з ключовими заінтересованими сторонами, опитування студентів ІТ спеціальностей та проведення круглого столу.

 • Розробка стратегії взаємодії із заінтересованими сторонами для Метінвест Холдінгу

  У рамках проекту, PPV Knowledge Networks провели аналіз роботи із заінтересованими сторонами Холдінгу, підготували дослідження про найкращі практики роботи із заінтересованими сторонами у світі та підготували стратегію роботи із заінтересованими сторонами для Метінвест Холдінгу. Розробка включала активну взаємодію з командою, що відповідає за корпоративну соціальну відповідальність. Результати роботи були включені до стратегії сталого розвитку Метінвест Холдінгу.

 • Дорожнє будівництво з використанням золошлакових матеріалів

  PPV Knowledge Networks провела дослідження бізнес-кейсу використання золошлакових матеріалів (ЗШМ) у дорожньому будівництві в Західній Україні. Компанія заінтересована у спільній комерційній діяльності щодо проектування та будівництва доріг з використанням золошлакових матеріалів у відповідальній науково-обґрунтований спосіб.

 • Керуюча компанія для Новороздільского індустріального парку

  PPV Knowledge Networks співпрацює з Новороздільською міською радою над розвитком Новороздільського індустріального парку. PPV Knowledge Networks зацікавлена у створенні спільного підприємства з компанією, що має досвід управління промисловою нерухомістю та залучення промислових інвесторів, для участі у конкурсі на визначення керуючої компанії Новороздільського індустріального парку.

 • Підготовка інвестиційних паспортів для міст Львів, Новий Розділ, Добротвір та Бурштин

  PPV Knowledge Networks підготували інвестиційні паспорти для Львова (2016), Нового Роздолу (2015), Бурштина та Добротвора (2012). Компанія відповідала за збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів (земельні ділянки, нерухомість тощо), підготовку бізнес-кейсів для потенційних інвесторів, структурування інформації, підготовку друкованих інвестиційних паспортів українською та англійською мовами.