Стійкість ділової активності українського бізнесу

Теми: розвиток та зрілість бізнесу, консалтинг.

Період реалізації: травень — листопад 2023.

Замовник: МОМ (Міжнародна організація міграції) 

Партнери: Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу

Головне завдання проєкту: сприяти підприємцям (а саме, малому та середньому бізнесу) вийти зі стану невизначеного очікування. Допомогти та стимулювати їх розробляти стратегії, аналізувати ринки, розробляти нові продукти, шукати фінансування, переформатовувати ланцюги постачання, формувати нові команди та процеси.

Завдяки проекту щонайменше 240 бізнесів в 10 областях отримають консалтингову підтримку. Індивідуальні консультації для бізнесу через офлайнові та онлайнові події. Окрмі того, учасники проєкту зможуть зареєструватись на виїзні консультації, які включають діагностику бізнесу, глибинне консультування та рекомендації експерта. А потім відвідати 3-денні навчальні бізнес-візити на різні підприємства для обміну досвідом та практиками. У рамках візитів передбачений тренінгово-консалтинговий компонент та нетворкінг учасників.

Географія: Київська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська, Закарпатська, Вінницька та Черкаська області.

Цільова аудиторія проєкту: релоковані або локальні бізнеси, що зазнали суттєвого негативного впливу війни; мікро (5-9 осіб), малий бізнес (10-49 осіб) та середній бізнес (50-150 осіб). Пріоритетні галузі: виробництво, в першу чергу агровиробництво та переробка, деревообробка та меблі, легка промисловість. А також бізнеси, де керівницями є жінки, та ті, які мають експортний потенціал. Якщо вас цікавлять можливості, які є в цьому проєкті - заповніть форму пререєстрації

Роль агенції PPV:

  • Координація подій та консультацій проєкту у Західному Хабі (Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська та Закарпатська області).
  • Експерти PPV є консультантами в межах цього проєкту.

Проєкт реалізовує Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу. Це об’єднання 11 таких центрів (ЦІПБ): Київ, Івано-Франківськ, Вінниця, Дніпро, Чернігів, Донецьк, Миколаїв, Харків, Хмельницьк, Суми, Рівне, а у Львові представником Мережі є наша агенція економічного розвитку PPV.

За новинами проєкту можна стежити за посиланням.

Проєкт втілюють у рамках програми «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).