Бізнес-консалтинг
 • Bizconsult: консультації для підприємців

  Понад 50 експертів нададуть консалтингову підтримку МСП та потенційним підприємцям для покращення їх бізнес-навичок, зокрема відбудуться консультації з тем: фандрейзингу, стратегії, маркетингу, продаж, управління персоналом, експорту, старту бізнесу тощо. BizConsult має на меті підвищити економічну активність населення, зокрема – вразливих груп громадян, реалізується в рамках програми «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з ВПО в Україні»

 • Стійкість ділової активності українського бізнесу

  Проект створений для допомогти та стимулювання бізнесів розробляти стратегії, аналізувати ринки, розробляти нові продукти, шукати фінансування, переформатовувати ланцюги постачання, формувати нові команди та процеси.

 • Експертна підтримка розвитку платформи свідомої підтримки культури YoKu

  YoKu - це сервіс свідомої підтримки української культури. Головна ідея YoKu - це меню креаторів культури в одному місці та сервіс, який дозволить донаторам легко і швидко підтримувати улюблені онлайн-медіа про культуру, фестивалі, театри, арт-галереї, ініціативи, митців та творців креативного контенту одночасно.

 • Інструменти економічного розвитку територій (2016)

  Публікація присвячена стратегії економічного розвитку територій та містить 30 типових інструментів, кожен з яких проілюстровано кращими іноземними практиками та кейсами із українського контексту. Посібник має прикладний характер і розрахований на фахівців у сфері регіонального та місцевого економічного розвитку, представників місцевого самоврядування, організацій підтримки бізнесу та інших зацікавлених темою осіб. Розроблено у 2016 році агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки програми консультацій Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

 • Підготовка стратегії соціальної відповідальності компанії «Галнафтогаз» (етап 1)

  У 2015 р. експерти PPV Knowledge Networks координували перший етап підготовки стратегії соціальної відповідальності компанії Галнафтогаз.

 • Розробка стратегії взаємодії із заінтересованими сторонами для Метінвест Холдінгу

  У рамках проекту, PPV Knowledge Networks провели аналіз роботи із заінтересованими сторонами Холдінгу, підготували дослідження про найкращі практики роботи із заінтересованими сторонами у світі та підготували стратегію роботи із заінтересованими сторонами для Метінвест Холдінгу. Розробка включала активну взаємодію з командою, що відповідає за корпоративну соціальну відповідальність. Результати роботи були включені до стратегії сталого розвитку Метінвест Холдінгу.