Бізнес-консалтинг
  • Експертна підтримка розвитку платформи свідомої підтримки культури YoKu

    YoKu - це сервіс свідомої підтримки української культури. Головна ідея YoKu - це меню креаторів культури в одному місці та сервіс, який дозволить донаторам легко і швидко підтримувати улюблені онлайн-медіа про культуру, фестивалі, театри, арт-галереї, ініціативи, митців та творців креативного контенту одночасно.

  • Інструменти економічного розвитку територій (2016)

    Публікація присвячена стратегії економічного розвитку територій та містить 30 типових інструментів, кожен з яких проілюстровано кращими іноземними практиками та кейсами із українського контексту. Посібник має прикладний характер і розрахований на фахівців у сфері регіонального та місцевого економічного розвитку, представників місцевого самоврядування, організацій підтримки бізнесу та інших зацікавлених темою осіб. Розроблено у 2016 році агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки програми консультацій Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

  • Підготовка стратегії соціальної відповідальності компанії «Галнафтогаз» (етап 1)

    У 2015 р. експерти PPV Knowledge Networks координували перший етап підготовки стратегії соціальної відповідальності компанії Галнафтогаз.