Школа бізнесу Нова пошта

Тема: програми соціальної відповідальності, розвиток малого бізнесу, програма розвитку бізнесу, бізнес-моделювання, соціальна відповідальність бізнесу.

Період реалізації: червень - грудень 2017р. (Львів, Одеса, Дніпро, Київ, Харків)

Замовник: Нова Пошта

Роль PPV Knowledge Networks: розробка концепції та навчальної програми школи, відбір учасників, організація та проведення навчання, координація команд на місцях, комунікація з учасниками Школи, впровадження зовнішньої комунікаційної стратегії Школи бізнесу Нова пошта, звітування після завершення проекту (оцінка впливу).

Про проект: Школа бізнесу Нова пошта - освітня програма, що проходила в 5 містах України (Львів, Дніпро, Одеса, Харків, Київ), націлена на розширення практичних знань власників малих і середніх бізнесів.

Формат школи передбачав 6 навчальних модулів у сферах бізнес-моделювання, роботи з клієнтами, функціонування ринків, ціноутворення, управління людським капіталом та фінансового менеджменту. Впродовж навчання представники малого та середнього бізнесу України розробляли план прискорення власного бізнесу, який захищали на останньому занятті.

Із 1233 отриманих заявок, було відібрано 318 учасників. З них успішно завершили навчання 280, а ще 133 учасників захистили плани прискорення бізнесів.

 

Школа бізнесу Нова пошта є флагманською програмою стратегії соціальної відповідальності бізнесу компанії Нова пошта.

https://www.facebook.com/nova.poshta.school/

https://novaposhta.ua/2017__kurs:_priskorennya_biznesu