Bizconsult: консультації для підприємців

Теми: розвиток та зрілість бізнесу, консалтинг

Тривалість: з 1 лютого по 30 квітня 2024

Замовник: Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit 

Партнер: Мережеа центрів інформаційної підтримки бізнесу (Агенція PPV є одним з 11 центрів Мережі, який працює у Львові).

Детальніше: Завдяки проєкту BizConsult понад 50 експертів нададуть консалтингову підтримку малому та середньому бізнесу та потенційним підприємцям для покращення їх бізнес-навичок. Проєкт передбачає консалтингові пакети: для зареєстрованих підприємців – до 20 годин консультацій; для тих хто стартує бізнес, але не поки має реєстрації ФОП – до 10 годин консультування.

Головне завдання проєкту BizConsult: підвищити економічну активність населення, зокрема – вразливих груп громадян, через підвищення їхньої кваліфікації, вправляння та консалтингу.

Роль PPV: 6 експертів Агенції економічного розвитку PPV надають консультації щодо:

  • пошуку та підбору грантових програм для бізнесу;

  • ведення бізнес-планування, операційного та фінансового управління, політик та стратегій корпоративної соціальної відповідальності;

  • розробки бізнес-стратегії, побудови бізнес-моделі компанії;

  • визначення унікальної ціннісної пропозиції продуктів компанії;

  • ведення фінансового управління та оподаткування, бухгалтерського обліку;

  • розробки комунікаційної стратегії, планування та реалізації PR кампаній;

  • операціоналізації стратегії та юридичних питань.

Консультанти PPV у цьому проєкті: Люба Мочарська, Володимир Воробей, Мирослава Даньків, Оксана Леус, Оксана Ємець, Оксана Сковронська.

Ініціатива BizConsult реалізовується Мережею центрів інформаційної підтримки бізнесу в рамках проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами в Україні», який виконує німецьке федеральне агенство Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Більше в новині на сайті

Новини про інші проєкти Мережі Центрів інформаційної діяльності бізнесу