• Lviv Design Partnership

  LDP — це платформа для взаємодії між дизайн-агенціями, бізнесом, освітою та владою для розвитку сектору дизайну у Львові. Проект відбувається в рамках програми Creative Spark Британської Ради.

 • Лабораторія Міського Простору

  Лабораторія міського простору займається проектами активації та залучення різних категорій населення до розвитку міських просторів, зокрема через налагодження взаємодії міє мешканцями, органами влади та експертами.

 • Центр Регіонального Розвитку

  Організація, діяльність якої спрямована на реалізацію стратегічних проектів розвитку Розділля (Львівська область). Завданням центру є консолідація зусиль влади, бізнесу та громади задля вирішення спільних проблем та створення нових можливостей для міста Новий Розділ та навколишніх територій. PPV Knowledge Networks є одним із засновників організації.

 • Спільнота Соціально Відповідальний Бізнес

  Спільнота СВБ - це соціальне підприємство, засноване у 2011 році, метою якого є сприяти вирішенню екологічних, соціальних та економічних проблем в Україні шляхом підвищення рівня соціальної відповідальності бізнесу.

 • Кластер Деревообробки та Меблевого Виробництва

  Об’єднання підприємств, які працюють з деревиною у Західній Україні, – деревообробних, меблевих тощо. Компанія PPV Knowledge Networks здійснює адміністрування Кластера ДОМВ.

 • Львівський ІТ Кластер

  Cпільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT), які спільно із університетами та міською владою покращують та розвивають ІТ у місті. PPV Knowledge Networks управляли процесом створення Львівського ІТ Кластеру у 2010 та управляли його діяльності впродовж 2010 - 2012 рр.