• Рекомендації для громад щодо спрощення процедури оренди комунального майна закладів культури (2023)

  Для керівників закладів культури та органів місцевого самоврядування. Рекомендації про те, як спростити процес передачі в оренду комунального майна закладів культури.

 • Аналітичні матеріали ринків Івано-Франківщини: дослідження проєкту Нова економіка Івано-Франківська (2023-2024)

  Дослідження та аналітичні матеріали проєкту Нова економіка Івано-Франківська (НЕФ) про адаптацію бізнесів до умов війни, експорт товарів та послуг, інновації, мапування ринку будівництва. Усі дослідження є аналізом ситуації на ринках Івано-Франківщині.

 • Мапування ринку будівництва Івано-Франківську та області (2023)

  Експерти PPV проаналізували ринок будівництва від видобутку сировини до продажу та оренди нерухомості. У фокусі дослідження малий середній та великий бізнес, що формують додану вартість у регіоні.

 • Розробка моделі Агенції місцевого економічного розвитку Кам'янець-Подільської громади (2023)

  Команда PPV спільно з залученими експертами розробили для громади бізнес-модель агенції економічного розвитку Кам’янець-Подільська "Друкарня змін", дорожню карту запуску агенції та стратегічні документи для галузевих напрямків

 • Експорт товарів і послуг в умовах повномасштабного вторгнення: досвід компаній з Івано-Франківська та області (2023)

  Експерти PPV проаналізували досвід місцевих та релакованих, через бойові дії, організацій в Івано-франківську зокрема компаній які: відновлювали роботу з експортом або розпочали експорт після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

 • Економічний рестарт: підтримка креативного підприємництва в деокупованих та прифронтових громадах

  Економічний рестарт: проєкт на підтримку розвитку креативного підприємництва на деокупованих та прифронтових територіях Чернігівської та Сумської областей.

 • Підтримка реформи децентралізації в Україні» (Програма U-LEAD з Європою II)

  Це великий проєкт з підтримки децентралізації в Україні. Головне завдання нашої команди у проєкті активно підтримувати громади та допомагати їм створювати найкращі умови для ведення бізнесу та залучення інвестицій у громади навіть під час війни.

 • Розробка стратегії розвитку культури Рівного (2022)

  Ця стратегія має бути дороговказом розвитку для спільноти культурних менеджерів та зацікавлених сторін, надавати спільний напрям руху для низових ініціатив та програмних напрямків діяльності органів місцевої влади. Стратегія виконує функцію меню ідей можливих проєктів та ініціатив для середовища культурних менеджерів Рівного.

 • Інвестиційний паспорт Красненської територіальної громади (2021)

  Інвестиційний паспорт це - інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.

 • Інвестиційний паспорт Городоцької територіальної громади (2021)

  Інвестиційний паспорт Городоцької територіальної громади розроблений експертами агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks

 • Інвестиційний паспорт Червоноградська міська територіальна громада (2021)

  Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.

 • Інвестиційний паспорт Золочівської територіальної громади (2021)

  Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.

 • Інвестиційний паспорт Мурованської територіальної громади (2021)

  Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.

 • Інвестиційний паспорт Пустомитівської територіальної громади (2021)

  Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.

 • Політико-економічний аналіз лісового сектору

  Аналіз передбачає виявлення та оцінку потенційних підходів для проекту, в сприянні підвищення конкурентоспроможності, продажів та інвестицій у меблевий сектор.

 • Супровід розробки інвестиційного паспорта та бізнес-кейсів для агенції економічного розвитку м. Миколаїв

  Метою проекту є розробка бізнес-кейсів та аналітики для інвестиційного паспорта міста Миколаїв. Компанія PPV Knowledge Networks відповідала за збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів, підготовку бізнес-кейсів для потенційних інвесторів.

 • Проведення стратегічних сесій для агенції економічного розвитку м. Миколаїв

  Проект спрямований на підвищення інституційної спроможності агенції місцевого економічного розвитку Миколаєва. В рамках проекту реалізовувався супровід у впровадженні стратегічного плану міста, та підготовці інвестиційних матеріалів міста.

 • Залучення громади до планування міських просторів

  Проект «Залучення громад до планування міського простору» реалізовується у 2013-2017 рр. за фінансування делегації ЄС в Україні. Завданням проекту є залучення бізнесу, влади та громади до спільного планування просторового розвитку міст. Проект реалізовується у трьох містах території присутності компанії ДТЕК, що є партнером проекту.

 • Супровід розробки стратегічних планів командами міст проекту "Школа мерів"

  В рамках другої школи мерів, що проводилася у Києві у 2016 р., PPV Knowledge Networks супроводжували команди міст у якості менторів для написання стратегічного плану розвитку міст, та підготовки концепції проривних проектів розвитку.

 • Підготовка інвестиційних паспортів для міст Львів, Новий Розділ, Добротвір та Бурштин

  PPV Knowledge Networks підготували інвестиційні паспорти для Львова (2016), Нового Роздолу (2015), Бурштина та Добротвора (2012). Компанія відповідала за збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів (земельні ділянки, нерухомість тощо), підготовку бізнес-кейсів для потенційних інвесторів, структурування інформації, підготовку друкованих інвестиційних паспортів українською та англійською мовами.

 • Створення Новороздільського індустріального парку (етап 1)

  Починаючи із 2011 р. PPV Knowledge Networks залучені у проект створення Новорозділького індустріального парку на території колишніх сірчаних виробництв у Львівській області. Для рекультивації ділянки площею у 46 га було залучено грант програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 на проект «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ». Тривалість проекту – 2 роки (2013-2015 рр).

 • Створення центру підтримки бізнесу у м. Добропіллі Донецької обл.

  У 2015 р. на замовлення Центру муніципального Розвитку у м. Добропілля, Донецької області PPV Knowledge Networks спільно з архітектурним бюро burø опрацювали ідею пристосування недобудованого гуртожитку, що розташований у центрі міста, до потреб підприємців та громади.

 • Розробка стратегій взаємодії компанії ДТЕК з територіями присутності

  Розробка стратегій соціального партнерства компанії ДТЕК із територіями присутності на 2013-2015 рр. з громадами Добротвір (Львівська обл.), Бурштин (Івано-Франківська обл.), Ладижин (Вінницька обл.). В рамках проекту розроблено близько 30 концепцій проектів розвитку для кожного міста, які потім було втілено.

 • Центр Муніципального Розвитку Добропілля

  Ця агенція місцевого економічного розвитку заснована у 2013 р. командою міської ради м. Добропілля (Донецької області) у рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК з громадою міста. PPV Knowledge Networks управляли проектом створення агенції та працюють з ЦМР Добропілля у спільних проектах.

 • Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу

  У 2013 екперти PPV Knowledge Networks були залучені до створення агенції місцевого економічного розвитку у м.Ровеньки Луганської області в рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК. У 2015р.через окупацію м.Ровеньки агенція перереєструвалась у м.Сєвєродонецьк як агентство регіонального розвитку Східного Донбасу.

 • Створення агенцій місцевого економічного розвитку на територіях присутності ДТЕК

  У 2012-2013 рр. в рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК було створено 11 агенцій місцевого економічного розвитку. Для команд агенцій було проведено комплексну навчальну програму із бізнес-планування та проектного менеджменту. Крім того, PPV Knowledge Networks реалізували операційний запуск 6 інституцій та координували їх діяльність впродовж року.

 • Агенція місцевого економічного розвитку міста Ладижин

  Агенція заснована Ладижинською міською радою в 2012 році у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та м. Ладижин. Проект створення агенції координувала команда PPV Knowledge Networks та Спільноти СВБ.

 • Агенція місцевого економічного розвитку (АМЕР) м. Бурштина

  Агенція заснована Бурштинською міською радою та місцевими підприємцями в 2012 році у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та м. Ладижин. Проект створення агенції координувала команда PPV Knowledge Networks та Спільноти СВБ.

 • Агенція Регіонального Розвитку Кам’янко-Бузького району

  Агенція регіонального розвитку Кам’янко-Бузького району створена командою PPV Knowledge Networks та Спільноти СВБ у 2012 році на замовлення програми соціального партнерства компанії ДТЕК у смт. Добротвір.

 • Розробка проектів розвитку територій присутності компанії HarvEast

  У 2012 році на замовлення компанії HarvEast (сільськогосподарський холдінг) було реалізовано ряд проектів із розвитку сільських територій, зокрема зареєстровано агенцію розвитку сільських територій у Донецькій області, розроблено концепцій фондів мікрокредитування бізнесу та розвитку громад.

 • Керуюча компанія для Новороздільского індустріального парку

  PPV Knowledge Networks співпрацює з Новороздільською міською радою над розвитком Новороздільського індустріального парку. PPV Knowledge Networks зацікавлена у створенні спільного підприємства з компанією, що має досвід управління промисловою нерухомістю та залучення промислових інвесторів, для участі у конкурсі на визначення керуючої компанії Новороздільського індустріального парку.