• Нова економіка Івано-Франківська (NEF)

  «Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр. Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники.

 • Створення комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території (2021)

  У 2021 році експерти PPV Knowledge Networks долучилися до проекту “Створення комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території” за підтримки Українського культурного фонду. 

 • ReHERIT: Спільна відповідальність — за спільну спадщину

  ReHERIT — проект переосмислення, актуалізації та розвитку потенціалу культурної спадщини Умані та Львова разом з іншими містами України.

 • EcoPressWood

  Метою проекту є формулювання, дослідження властивостей, виробництво тестової партії та тестування у промислових умовах безформальдегідних смол з відходів виробництва біодизелю.

 • Навчальна програма з управлінських навичок для менеджерів культури з країн Східного Партнерства

  У рамках програми Європейського Союзу та Східного партнерства “Культура та креативність” директор агенції Володимир Воробей задіяний до проведення тренінгових семінарів з управлінських навичок для менеджерів культури з України, Білорусі та Вірменії. Тематика семінарів включає стратегічне планування, підготовку проектних (грантових) пропозицій, створення культурних продуктів та управління організаціями культури.

 • Підготовка дорожньої карти з розвитку підприємництва Тростянецької об’єднаної територіальної громади

  Проект реалізовувався у 2016 р. за підтримки програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Його завданням було розробити робочий документ із розвитку підприємництва у співпраці з бізнесом та прийняти цей документ до виконання місцевими органами влади.

 • RERAM Research to Innovation in Resource Efficiency

  Основною метою проекту RERAM є посилення співпраці та координації наукових установ та організацій інноваційного розвитку з ЄС та країн Східного Партнерства у сфері ефективності використання деревини як ресурсу.

 • Створення Новороздільського індустріального парку (етап 1)

  Починаючи із 2011 р. PPV Knowledge Networks залучені у проект створення Новорозділького індустріального парку на території колишніх сірчаних виробництв у Львівській області. Для рекультивації ділянки площею у 46 га було залучено грант програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 на проект «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ». Тривалість проекту – 2 роки (2013-2015 рр).

 • Ідеї для мікробізнесу в Україні

  У рамках проекту було проаналізовано основні галузі економіки України у 8 областях (Київська. Харківська, Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Запорізька, Одеська). На основі статистичних даних та експертних інтерв’ю було обрано 10 ринкових ніш, найбільш перспективних для України у найближчі 3-5 років для започаткування мікро-бізнесу.